702 001 272
New reservation: Lesson
July 2021
30. week
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 26.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Tue 27.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Wed 28.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Thu 29.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Fri 30.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sat 31.7.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sun 1.8.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
Book
6:15
7:10
BRACE IT S - Barbora Kóša
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BODY STEP S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
CZK230.00 /1 pers.
Book
8:15
9:15
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
15:25
16:20
BRACE IT S - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
17 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
JUMPING - Kristina Oslejová
PŘÍZEMÍ
22 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BODYPUMP - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
14 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
9 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:40
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
17 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BOSU - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
16 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYSTYLING - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
14 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
BODYCOMBAT - Eliška Bartková
SÁL 2 - II.patro
21 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
CX WORX + BODYBALANCE - Eliška Bartková
SÁL 2 - II.patro
15 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
PILATES - Iveta Pavlasová
velký sál II.patro
16 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
22 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
28 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BRACE IT S - Barbora Kóša
PŘÍZEMÍ
0 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:15
BODYPUMP S - Tereza Boušková
PŘÍZEMÍ
18 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
15:00
16:00
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
19 / 30
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:10
17:15
BODYPUMP - Leona Chlubná
PŘÍZEMÍ
19 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Jumping - Klára Čuhelová
PŘÍZEMÍ
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYPUMP - Michala Repperová
PŘÍZEMÍ
14 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:40
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
21 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Body Styling - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
18 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Bosu - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
18 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
TABATA - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
20 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
BODYCOMBAT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
21 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:35
19:30
METABOLIC - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
0 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:20
LES MILLS CORE 45´ - Adéla Bartesová
SÁL 2 - II.patro
20 / 25
free / capacity
CZK120.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
27 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
29 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYATTACK - Adéla Bartesová
velký sál II.patro
11 / 18
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BODYPUMP '45 S - Kristýna Pospíšilová
PŘÍZEMÍ
20 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:00
8:55
BRACE IT - Vendula Páleníková
PŘÍZEMÍ
16 / 20
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
9:00
10:00
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
24 / 30
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:00
17:00
BODYPUMP - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
15 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:05
18:05
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
15 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:35
17:30
Zumba - Martina Bruzlová
SÁL 2 - II.patro
22 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:00
17:00
Power Yoga - Markéta Swatzinová
velký sál II.patro
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
9:00
9:55
BOSU - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
21 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
10:00
10:55
BODYSTYLING - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
19 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
16 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:00
16:55
BOSU - Iveta Pavlasová
SÁL 1 - II.patro
24 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:00
17:55
BODYSTYLING - Iveta Pavlasová
SÁL 1 - II.patro
23 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:25
18:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
30 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
30 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Filters:
  • Activity 1
  • Halls 4
  • Lectors / Trainers 6
Show Hide