702 001 272
New reservation: Lesson
November 2021
48. week
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 29.11.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Tue 30.11.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Wed 1.12.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Thu 2.12.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Fri 3.12.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sat 4.12.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sun 5.12.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
Book
6:15
7:10
BODYPUMP '45 MIX S - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BODY STEP S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:15
9:15
JUMPING S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:20
17:20
BODYPUMP - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
17 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:25
18:25
JUMPING - LUCIE Hájková
PŘÍZEMÍ
19 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
4 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:40
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
18 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
BODYSTYLING - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
17 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BOSU - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
16 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
TABATA - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
17 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
TABATA - Barbora Kóša
SÁL 2 - II.patro
15 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
BODYATTACK - Adéla Bartesová
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:35
19:20
LES MILLS CORE 45´ - Adéla Bartesová
SÁL 2 - II.patro
16 / 19
free / capacity
CZK120.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Zumba - Martina Bruzlová
velký sál II.patro
22 / 25
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
23 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
25 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BUILD IT S - Markéta Lugerová
PŘÍZEMÍ
17 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:15
BODYPUMP S MIX - Tereza Boušková
PŘÍZEMÍ
19 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:20
9:20
JUMPING S - Kristina Oslejová
PŘÍZEMÍ
0 / 27
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
15:15
16:15
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
0 / 27
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:20
17:25
BODYPUMP - Kristy Pospíšilová
PŘÍZEMÍ
22 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Jumping - Klára Čuhelová
PŘÍZEMÍ
11 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:35
BODYPUMP - Leona Chlubná
PŘÍZEMÍ
19 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:40
20:40
JUMPING - Zuzana Vršovská
PŘÍZEMÍ
25 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:20
17:15
BOSU - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
16 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:20
18:15
BODYSTYLING - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
16 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
Body Styling - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
20 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
TABATA - Barbora Kóša
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
METABOLIC - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYCOMBAT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
27 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
velký sál II.patro
28 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:30
20:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
velký sál II.patro
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BRACE IT S - Barbora Kóša
PŘÍZEMÍ
20 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BODY STEP S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
23 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:15
9:15
JUMPING S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
0 / 27
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
10:00
11:00
PWR S - Michaela Exlová
PŘÍZEMÍ
19 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
JUMPING - LUCIE Hájková
PŘÍZEMÍ
23 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BODYPUMP - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
18 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
10 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:40
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
19 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
7:30
8:25
POWERJOGA S - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
20 / 22
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
15:30
16:25
Power Yoga S - Kateřina Sochová
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Power Yoga - Kateřina Sochová
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BOSU - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
21 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYSTYLING - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
19 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
BODYCOMBAT - Eliška Bartková
SÁL 2 - II.patro
16 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
CX WORX + BODYBALANCE - Eliška Bartková
SÁL 2 - II.patro
15 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
PILATES - Iveta Pavlasová
velký sál II.patro
29 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
26 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
POWERJOGA - Mariana Tesařová
velký sál II.patro
28 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BRACE IT S - Barbora Kóša
PŘÍZEMÍ
19 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:15
BODYPUMP S MIX - Tereza Boušková
PŘÍZEMÍ
21 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:20
9:20
BRACE IT S - Vendula Páleníková
PŘÍZEMÍ
17 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
15:15
16:15
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
23 / 27
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:20
17:25
BODYPUMP - Leona Chlubná
PŘÍZEMÍ
22 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
JUMPING - Zuzana Vršovská
PŘÍZEMÍ
17 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYPUMP - Tereza Boušková
PŘÍZEMÍ
23 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:35
JUMPING - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
23 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
8:30
9:25
POWERJOGA S - Albína Lipnická
SÁL 1 - II.patro
22 / 22
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
9:30
10:25
POWERJOGA S - Albína Lipnická
SÁL 1 - II.patro
22 / 22
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Body Styling - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
17 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Bosu - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
TABATA - Michaela Kotková
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:25
17:25
BODYCOMBAT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
METABOLIC - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYATTACK - Adéla Bartesová
SÁL 2 - II.patro
19 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:20
LES MILLS CORE 45´ - Adéla Bartesová
SÁL 2 - II.patro
18 / 19
free / capacity
CZK120.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
velký sál II.patro
29 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
velký sál II.patro
25 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:30
20:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
velký sál II.patro
0 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BODYPUMP '45 MIX S - Kristýna Pospíšilová
PŘÍZEMÍ
21 / 24
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BUILD IT S - Markéta Lugerová
PŘÍZEMÍ
18 / 20
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
8:15
9:15
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
23 / 27
free / capacity
CZK170.00 /1 pers.
Book
16:00
17:00
BODYPUMP - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
21 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:05
18:05
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
21 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:35
17:30
Zumba - Martina Bruzlová
SÁL 2 - II.patro
19 / 19
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
16:00
17:00
POWERJOGA - Kateřina Sochová
velký sál II.patro
29 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
8:00
9:00
BODYPUMP - Tereza Boušková
PŘÍZEMÍ
21 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
9:00
10:00
BODYSTYLING - Michaela Exlová
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:25
18:25
BODYPUMP - Adéla Bartesová
PŘÍZEMÍ
22 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
24 / 27
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
19:35
20:40
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
22 / 24
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
BODYSTYLING - Iveta Kajfošová
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
BOSU - Iveta Kajfošová
SÁL 1 - II.patro
0 / 22
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
17:25
18:25
POWERJOGA - Albína Lipnická
velký sál II.patro
29 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
POWERJOGA - Albína Lipnická
velký sál II.patro
30 / 30
free / capacity
CZK230.00 /1 pers.
Filters:
  • Activity 1
  • Halls 4
  • Lectors / Trainers 6
Show Hide