702 001 272
New reservation: Lesson
23. week
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 1.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Tue 2.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Wed 3.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Thu 4.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Fri 5.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sat 6.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • Sun 7.6.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
Book
6:15
7:00
BODYPUMP '45 S - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BURN IT S - Michaela Kotková
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:15
9:10
Jumping S - Markéta Zelendová
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:15
10:10
BURN IT S - Michaela Kotková
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:15
11:05
BUILD IT S - Lucie Formánková
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
11:10
12:00
BUILD IT S - Lucie Formánková
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:05
13:00
BRACE IT S - Ivana Reicheltová
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:05
14:00
BRACE IT S - Ivana Reicheltová
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:05
15:00
BRACE IT S - Ivana Reicheltová
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:05
16:10
BODYPUMP S - Kristýna Pospíšilová
PŘÍZEMÍ
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:15
17:15
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:20
18:25
BODYPUMP - Nicole Šulcová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jumping - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
1
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:35
20:35
BRACE IT - Ivana Reicheltová
PŘÍZEMÍ
12
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
6:30
7:25
Power Yoga S - Alžběta Komrsková
SÁL 1 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
7:30
8:25
Power Yoga S - Tamara Vaňousová
SÁL 1 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:30
9:25
Power Yoga S - Tamara Vaňousová
SÁL 1 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:00
13:00
Power Yoga S - Kateřina Sochová
SÁL 1 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:30
16:25
Bosu - Tereza Stárková
SÁL 1 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Body Styling - Tereza Stárková
SÁL 1 - II.patro
10
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Bosu - Michaela Žůrková
SÁL 1 - II.patro
4
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
Power Yoga - Markéta Swatzinová
SÁL 1 - II.patro
8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:30
20:25
Power Yoga - Lucie Sorokáčová
SÁL 1 - II.patro
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
7:00
7:30
CX WORX - Markéta Zelendová
SÁL 2 - II.patro
CZK100.00 /1 pers.
Book
7:35
8:05
CX WORX - Markéta Zelendová
SÁL 2 - II.patro
CZK100.00 /1 pers.
Book
15:30
16:25
Power Yoga S - Barbora Kazimírová
SÁL 2 - II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Power Yoga - Barbora Kazimírová
SÁL 2 - II.patro
14
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
CX WORX + BODYBALANCE - Silvie Radiměřská
SÁL 2 - II.patro
3
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:35
19:35
BODYATTACK - Silvie Radiměřská
SÁL 2 - II.patro
6
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:20
9:15
TABATA S - Michaela Kotková
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:20
10:15
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:15
13:10
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:15
14:10
Body Styling S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:15
15:10
TABATA S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:15
16:10
TABATA S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:50
17:20
HIIT - Veronika Šujanová
velký sál II.patro
11
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Power Yoga - Markéta Swatzinová
velký sál II.patro
8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
BODYCOMBAT - Kristína Kráľovská
velký sál II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:35
20:30
TABATA - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
6:15
7:10
BODYPUMP '45 S - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK170.00 /1 pers.
Book
9:15
10:10
BURN IT S - Lucie Formánková
PŘÍZEMÍ
13
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:15
11:10
BURN IT S - Lucie Formánková
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:00
12:55
BRACE IT S - Rebeka Šilhanová
PŘÍZEMÍ
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:00
13:55
BRACE IT S - Rebeka Šilhanová
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:00
14:55
BRACE IT S - Rebeka Šilhanová
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:00
16:00
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
3
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:10
17:10
BODYPUMP - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
9
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:20
18:20
Jumping - Klára Čuhelová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:25
19:25
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:35
20:35
BODYPUMP - Tereza Lepková
PŘÍZEMÍ
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
6:30
7:25
Power Yoga S - Monika Lazoríková
SÁL 1 - II.patro
13
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
7:30
8:25
Power Yoga S - Tamara Vaňousová
SÁL 1 - II.patro
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:30
9:25
Power Yoga S - Tamara Vaňousová
SÁL 1 - II.patro
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:30
15:25
Power Yoga S - Kateřina Sochová
SÁL 1 - II.patro
14
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:30
16:25
Power Yoga S - Kateřina Sochová
SÁL 1 - II.patro
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Body Styling - Vendula Gottvaldová
SÁL 1 - II.patro
15
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Bosu - Vendula Gottvaldová
SÁL 1 - II.patro
11
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
beFIT DANCE - Vendula Gottvaldová
SÁL 1 - II.patro
9
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:30
20:25
Body Styling - Erika Mlčochová
SÁL 1 - II.patro
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
7:30
8:00
CX WORX - Kristina Královská
SÁL 2 - II.patro
13
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
8:05
8:35
CX WORX - Kristina Královská
SÁL 2 - II.patro
13
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
15:50
16:20
CX WORX - Kateřina Goldová
SÁL 2 - II.patro
0
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
16:30
17:15
BODYATTACK - Kateřina Goldová
SÁL 2 - II.patro
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:25
17:55
HIIT - Veronika Šujanová
SÁL 2 - II.patro
8
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
18:00
18:30
CX WORX - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
6
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
18:35
19:35
BODYCOMBAT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
9
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:20
9:15
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
11:15
12:10
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:15
14:10
Bosu S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:15
15:10
TABATA S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:15
16:10
TABATA S - Sabina Kuldová
velký sál II.patro
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
Power Yoga - Alžběta Komrsková
velký sál II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Power Yoga - Barbora Kazimírová
velký sál II.patro
18
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
Power Yoga - Barbora Kazimírová
velký sál II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:35
20:30
CX WORX + BODYBALANCE - Silvie Radiměřská
velký sál II.patro
5
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
6:15
7:00
BODYPUMP '45 S - Denisa Olečková
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK170.00 /1 pers.
Book
7:15
8:10
BRACE IT S - Michaela Kotková
PŘÍZEMÍ
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:15
9:10
Jumping S - Janka Gáťová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:15
10:10
BRACE IT S - Barbora Michajlova
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:15
11:05
BRACE IT S - Barbora Michajlova
PŘÍZEMÍ
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
11:10
12:00
BRACE IT S - Barbora Michajlova
PŘÍZEMÍ
19
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:05
13:00
BODYCOMBAT - Samanta Kuchtová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:05
14:00
BODYCOMBAT - Samanta Kuchtová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:05
15:00
BODYCOMBAT - Samanta Kuchtová
PŘÍZEMÍ
19
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:00
15:45
BODYPUMP S - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
18
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:10
16:55
BODY STEP - Lucie Langerová
PŘÍZEMÍ
18
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:05
18:50
BODYPUMP - Michaela Repperová
PŘÍZEMÍ
14
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
6:30
7:25
Power Yoga S - Lucie Sorokáčová
SÁL 1 - II.patro
13
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
7:30
8:25
Power Yoga S - Lucie Sorokáčová
SÁL 1 - II.patro
14
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
15:30
16:25
Bosu S - Sabina Kuldová
SÁL 1 - II.patro
12
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:30
17:25
TABATA - Sabina Kuldová
SÁL 1 - II.patro
15
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:00
8:30
CX WORX - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
10
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
14:55
15:25
CX WORX - Kristina Královská
SÁL 2 - II.patro
0
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
15:30
16:30
BODYCOMBAT S - Kristína Kráľovská
SÁL 2 - II.patro
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:35
17:30
Zumba - Martina Bruzlová
SÁL 2 - II.patro
7
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:20
9:15
TABATA S - Michaela Kotková
velký sál II.patro
15
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
12:00
12:55
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
13:00
13:55
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
14:00
14:55
TABATA S - Lucie Formánková
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:00
17:50
Power Yoga - Markéta Swatzinová
velký sál II.patro
18
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:00
18:50
Power Yoga - Markéta Swatzinová
velký sál II.patro
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:00
8:55
BURN IT - Barbora Michajlova
PŘÍZEMÍ
15
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:00
9:45
BODYPUMP - Veronika Šujanová
PŘÍZEMÍ
14
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:05
11:05
Jumping - Michaela Macková
PŘÍZEMÍ
8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:30
9:25
Body Styling - Sabina Kuldová
SÁL 1 - II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:30
10:25
Bosu - Sabina Kuldová
SÁL 1 - II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:30
11:25
TABATA - Sabina Kuldová
SÁL 1 - II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:05
10:05
BODYCOMBAT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
15
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:00
17:55
Bosu - Erika Mlčochová
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:00
18:55
Body Styling - Erika Mlčochová
velký sál II.patro
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
8:00
8:55
BRACE IT S - Michaela Kotková
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
9:00
9:45
BODYPUMP - Nicole Šulcová
PŘÍZEMÍ
21
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
10:05
11:05
Jumping - Pavla Fryštáková
PŘÍZEMÍ
13
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
16:15
17:05
BRACE IT - Tereza Stárková
PŘÍZEMÍ
16
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:15
18:15
Jumping - Klára Čuhelová
PŘÍZEMÍ
0
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:25
19:25
BODYPUMP - Michaela Repperová
PŘÍZEMÍ
20
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
19:35
20:35
Jumping - Alžběta Klimešová
PŘÍZEMÍ
19
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:25
Bosu - Tereza Stárková
SÁL 1 - II.patro
17
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
18:30
19:25
Body Styling - Tereza Stárková
SÁL 1 - II.patro
16
free places
CZK190.00 /1 pers.