702 001 272
Új foglalás: Tanfolyamok
szeptember 2022
39. hét
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • 26.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • ke 27.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • sze 28.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • csü 29.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • 30.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • szo 1.10.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • va 2.10.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
Foglalni
7:10
8:10
BURN IT S - Edita Kadlečíková
PŘÍZEMÍ
130 CZK /1 fő
Foglalni
8:15
9:15
JUMPING HH - Natálie Procházková
PŘÍZEMÍ
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:15
17:15
JUMPING - ZUZANA ZIMOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
17:25
18:25
JUMPING - JANKA GÁŤOVÁ
PŘÍZEMÍ
20
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:30
JUMPING - PAVLA FRYŠTÁKOVÁ
PŘÍZEMÍ
1
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
9:30
10:15
Opičáci 18-36 měsíců
SÁL 1 - II.patro
300 CZK /1 fő
Foglalni
10:30
11:15
Mravenečci NEchodiči 10-18 měsíců
SÁL 1 - II.patro
300 CZK
Foglalni
16:30
17:25
BODYSTYLING - Terezie Koutová
SÁL 1 - II.patro
19
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:25
FYZIOFIT - Jana Kubošová
SÁL 1 - II.patro
17
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
19:30
20:25
FYZIOFIT - Jana Kubošová
SÁL 1 - II.patro
0
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
15:30
16:25
POWERJOGA HH - Hana Kalivodová
SÁL 2 - II.patro
19
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:30
17:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
SÁL 2 - II.patro
21
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:15
Metabolic - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
15
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:25
BURN IT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
19
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
16:20
17:25
BODYPUMP - Kristy Pospíšilová
velký sál II.patro
18
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
BRACE IT - Vendula Páleníková
velký sál II.patro
15
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:35
19:35
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
13
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
7:30
8:25
JUMPING HH - JANKA GÁŤOVÁ
PŘÍZEMÍ
19
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:30
17:25
JUMPING - ZUZANA ZIMOVÁ
PŘÍZEMÍ
20
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
JUMPING - MARTINA KUČERIKOVÁ
PŘÍZEMÍ
17
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:30
JUMPING - NATÁLIE PROCHÁZKOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
7:15
8:10
BURN IT HH - Natálie Karabínová
SÁL 1 - II.patro
21
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
9:30
10:15
Lvíčata CHodiči 10-18 měsíců
SÁL 1 - II.patro
10
szabad hely
300 CZK /1 fő
Foglalni
10:30
11:15
Opičáci 18-36 měsíců
SÁL 1 - II.patro
10
szabad hely
300 CZK /1 fő
Foglalni
16:00
17:00
POWERJOGA - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
SÁL 1 - II.patro
22
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:30
POWERJOGA - Veronika Tomášková
SÁL 1 - II.patro
19
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
15:30
16:25
BURN IT S - Edita Kadlečíková
SÁL 2 - II.patro
21
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:30
17:25
BURN IT - Vendula Palkovská
SÁL 2 - II.patro
17
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
BRACE IT - Vendula Páleníková
SÁL 2 - II.patro
16
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
7:10
8:10
BODYPUMP HH - Tereza Boušková
velký sál II.patro
3
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:15
17:25
BODYPUMP - Leona Chlubná
velký sál II.patro
17
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:30
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
12
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
19:35
20:30
BUILD IT - Markéta Lugerová
velký sál II.patro
20
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
8:15
9:15
JUMPING HH - Natálie Procházková
PŘÍZEMÍ
23
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
17:00
18:00
JUMPING MIX - Marťa + Pája
PŘÍZEMÍ
19
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
15:00
15:55
POWERJOGA S - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
szabad hely
130 CZK /1 fő
Foglalni
16:00
17:00
POWERJOGA - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
15:00
15:55
BUILD IT - Markéta Lugerová
velký sál II.patro
18
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
16:00
17:00
BODYPUMP - Veronika Lachowicz
velký sál II.patro
17
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:05
18:05
Zumba - Martina Bruzlová
velký sál II.patro
14
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
9:30
10:30
JUMPING - SIMONA PŘIKRYLOVÁ
PŘÍZEMÍ
0
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
9:00
10:00
BODYSTYLING - Terezie Koutová
SÁL 1 - II.patro
20
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
9:00
10:00
BODYPUMP - Tereza Boušková
velký sál II.patro
15
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
JUMPING - SIMONA PŘIKRYLOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
szabad hely
180 CZK /1 fő
Foglalni
17:30
18:25
BURN IT - Edita Kadlečíková
SÁL 1 - II.patro
22
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:30
BODYSTYLING - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
21
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
17:25
18:25
BODYPUMP - Veronika Lachowicz
velký sál II.patro
19
szabad hely
250 CZK /1 fő
Foglalni
18:30
19:35
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
21
szabad hely
250 CZK /1 fő
Szűrők:
  • Aktivitások 12
  • Termek 4
  • Lektorok / Edzők 22
Megjeleníteni Elrejt