702 001 272
Новое бронирование: Занятие
Сентябрь 2022
40. неделя
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • пн. 26.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • вт. 27.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • ср. 28.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • чт. 29.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • пт. 30.9.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • сб. 1.10.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
  • вс. 2.10.
    • PŘÍZEMÍ
    • II. sál 1
    • II. sál 2
    • II. velký
Забронировать
7:10
8:10
BURN IT S - Edita Kadlečíková
PŘÍZEMÍ
130 CZK /1 чел.
Забронировать
8:15
9:15
JUMPING HH - Natálie Procházková
PŘÍZEMÍ
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:15
17:15
JUMPING - ZUZANA ZIMOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
17:25
18:25
JUMPING - JANKA GÁŤOVÁ
PŘÍZEMÍ
22
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:30
JUMPING - PAVLA FRYŠTÁKOVÁ
PŘÍZEMÍ
1
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
9:30
10:15
Opičáci 18-36 měsíců
SÁL 1 - II.patro
300 CZK /1 чел.
Забронировать
10:30
11:15
Mravenečci NEchodiči 10-18 měsíců
SÁL 1 - II.patro
300 CZK
Забронировать
16:30
17:25
BODYSTYLING - Terezie Koutová
SÁL 1 - II.patro
19
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:25
FYZIOFIT - Jana Kubošová
SÁL 1 - II.patro
17
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
19:30
20:25
FYZIOFIT - Jana Kubošová
SÁL 1 - II.patro
0
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
15:30
16:25
POWERJOGA HH - Hana Kalivodová
SÁL 2 - II.patro
19
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:30
17:25
POWERJOGA - Hana Kalivodová
SÁL 2 - II.patro
21
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:15
Metabolic - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
15
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:25
BURN IT - Barbora Michajlova
SÁL 2 - II.patro
20
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
16:20
17:25
BODYPUMP - Kristy Pospíšilová
velký sál II.patro
19
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
BRACE IT - Vendula Páleníková
velký sál II.patro
15
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:35
19:35
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
13
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
7:30
8:25
JUMPING HH - JANKA GÁŤOVÁ
PŘÍZEMÍ
19
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:30
17:25
JUMPING - ZUZANA ZIMOVÁ
PŘÍZEMÍ
20
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
JUMPING - MARTINA KUČERIKOVÁ
PŘÍZEMÍ
17
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:30
JUMPING - NATÁLIE PROCHÁZKOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
7:15
8:10
BURN IT HH - Natálie Karabínová
SÁL 1 - II.patro
21
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
9:30
10:15
Lvíčata CHodiči 10-18 měsíců
SÁL 1 - II.patro
10
свободные места
300 CZK /1 чел.
Забронировать
10:30
11:15
Opičáci 18-36 měsíců
SÁL 1 - II.patro
10
свободные места
300 CZK /1 чел.
Забронировать
16:00
17:00
POWERJOGA - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
POWERJOGA - Veronika Tomášková
SÁL 1 - II.patro
22
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:30
POWERJOGA - Veronika Tomášková
SÁL 1 - II.patro
19
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
15:30
16:25
BURN IT S - Edita Kadlečíková
SÁL 2 - II.patro
22
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:30
17:25
BURN IT - Vendula Palkovská
SÁL 2 - II.patro
16
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
BRACE IT - Vendula Páleníková
SÁL 2 - II.patro
17
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
7:10
8:10
BODYPUMP HH - Tereza Boušková
velký sál II.patro
2
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:15
17:25
BODYPUMP - Leona Chlubná
velký sál II.patro
17
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:30
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
12
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
19:35
20:30
BUILD IT - Markéta Lugerová
velký sál II.patro
20
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
8:15
9:15
JUMPING HH - Natálie Procházková
PŘÍZEMÍ
23
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
17:00
18:00
JUMPING MIX - Marťa + Pája
PŘÍZEMÍ
19
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
15:00
15:55
POWERJOGA S - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
свободные места
130 CZK /1 чел.
Забронировать
16:00
17:00
POWERJOGA - Viktorie Holubová
SÁL 1 - II.patro
0
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
15:00
15:55
BUILD IT - Markéta Lugerová
velký sál II.patro
18
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
16:00
17:00
BODYPUMP - Veronika Lachowicz
velký sál II.patro
17
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:05
18:05
Zumba - Martina Bruzlová
velký sál II.patro
15
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
9:30
10:30
JUMPING - SIMONA PŘIKRYLOVÁ
PŘÍZEMÍ
0
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
9:00
10:00
BODYSTYLING - Terezie Koutová
SÁL 1 - II.patro
20
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
9:00
10:00
BODYPUMP - Tereza Boušková
velký sál II.patro
15
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
JUMPING - SIMONA PŘIKRYLOVÁ
PŘÍZEMÍ
25
свободные места
180 CZK /1 чел.
Забронировать
17:30
18:25
BURN IT - Edita Kadlečíková
SÁL 1 - II.patro
22
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:30
BODYSTYLING - Vendula Páleníková
SÁL 1 - II.patro
21
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
17:25
18:25
BODYPUMP - Veronika Lachowicz
velký sál II.patro
19
свободные места
250 CZK /1 чел.
Забронировать
18:30
19:35
BODYPUMP - Tereza Lepková
velký sál II.patro
21
свободные места
250 CZK /1 чел.
Фильтры:
  • Занятия 12
  • Залы 4
  • Лекторы / Тренера 22
Показать Скрыть